Connect with us

TAKIM

Erol Bedir:” Maçı Başakşehir’in kazanması gerekiyordu heralde”

Erol Bedir:” Maçı Başakşehir’in kazanması gerekiyordu heralde”

Maçın ardından konuşan Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, hakem hatalarına vurgu yaparak, “Bizde hiç VAR çalışmadı” dedi.
Başkan Bedir, “Bu maçta Başakşehir’in 3 puan alması gerekiyordu herhalde” diyerek, “Geçen hafta Göksel başkan VAR’ın 5 dakika durmasıyla birlikte attıkları gol verilmedi ve onun için feryat etti. Maç sonunda kendisine de söyledim. Onun hazırlığı bize yapıldı. Biz de hiç VAR çalışmadı. Başakşehir bu maç 11 kişi nasıl tamamladı. Ben şimdiye kadar hakemler hakkında bir şey konuşmadım, ama maçta her takdir hakkı Başakşehir’e verildi. Önümde televizyon vardı. Bir yandan maç izliyor, bir yandan da televizyona bakıyordum. Bu maçta Başakşehir’in 3 puan alması gerekiyordu herhalde. Onun için sonuç bu şekilde oldu” diye konuştu.
10. hafta müsabakasında Sivasspor’u konuk edeceklerini anımsatan başkan Erol Bedir, “Çocuklar, bugünkü oyunlarını oynarlarsa, kendi saha ve seyircimiz önünde Sivasspor’u yenebileceğimizi düşünüyorum. Bunu yapabilmek için de en az Başakşehir maçında olduğu gibi mücadele etmemiz gerekiyor. Bugünkü oyunda en az 1 puan hakkımızdı. Ama dediğim gibi olmayacak bir gol olunca, tüm pozisyonlarda, sağ olsun hakem, Başakşehir tarafını tuttu. Herhalde, geçen haftaki Fenerbahçe maçında yapılan hatanın bizde telafisi oldu” şeklinde konuştu.

38 kent tv

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

More in TAKIM