Connect with us

ARŞİV

Bursaspor Maçı Sonrası Basın Toplantısı (Video)

Bursaspor Maçı Sonrası Basın Toplantısı (Video)

Kayserispor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Seçme, 2-0 kazandıkları Bursaspor maçına ilişkin, “Futbolcularım iyi mücadele etti, üç puanı hak ettik” dedi.

Seçme, maçın ardından katıldığı basın toplantısında uzun bir aranın ardından ligde galip gelmenin sevincini yaşadıklarını söyledi.

Galibiyeti taraftarlara armağan eden Seçme, şöyle devam etti:

“Galip geldiğimiz için mutluyuz. Kötü bir süreçten geçiyoruz. Oyuncular bugün verdiğimiz taktiği sahada çok iyi uyguladı. Futbolcularım iyi mücadele etti, üç puanı hak ettik. Bundan sonra taraftarlarımıza önümüzdeki maçlarda üç puanları hediye edeceğiz. Kayserispor büyük bir camia. Bu yükün altından kalkacaktır. Allah’ın izniyle de kümede kalacağız.”

Futbolcu Abdullah Durak ise Bursaspor galibiyetinin ligde kalma yolunda önemli olduğunu vurgulayarak, “Önümüzde 9 maç var. Bu maçlarda onurumuzu, gururumuzu ortaya koyacağız. Geride kalan haftalarda taraftarlarımıza kötü şeyler yaşattık. Hiç hak etmediğimiz mağlubiyetler aldık. Bundan sonraki süreçte hepimiz birbirimize yardımcı olup 9 maçı en iyi şekilde oynayacağız. Gerisi Allah’a kalmış” diye konuştu.

Futbolcu Mouche de önemli bir galibiyete imza attıklarını vurgulayarak, “Bu galibiyet bizi çok mutlu etti. Artık önümüzde 9 maç kaldı. Ortaya iyi mücadele koyarsak kalan haftalarda ligde kalma şansımızı zorlayacağız. Bu galibiyetle geçmiş haftalarda kaybettiğimiz güvenimizi de kazanmış olduk. Ligde kalma umudumuzu son maça kadar sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

More in ARŞİV